מדברים מהשטח – שיתופי פעולה, בניה ושיפוצים, עיצוב פנים, קהילה ועסקים

מדברים מהשטח - שיתופי פעולה, בניה ושיפוצים, עיצוב פנים, קהילה ועסקים

הפודקאסט המוביל של עסקים בענף העיצוב, השיפוץ והבניה - מדברים מהשטח, שיתופי פעולה ועסקאות של קהילת הבניה הגדולה והמובילה בישראל

לוגו פודקאסט

לאחרונה השקנו פודקאסט חדש ומרתק בשם "מדברים מהשטח". הפודקאסט, המתפרסם אחת לשבוע, מביא ראיונות מעמיקים עם אנשי מקצוע מובילים בתחומי הבניה, העיצוב והקהילה.

בפודקאסט מארח אלעד גרגיר, מייסד ומנכ”ל ארכדיבי, אורחים מגוונים כמו אדריכלים, מעצבי פנים, יזמים, קבלנים ואנשי מקצוע מובחרים מענף העיצוב, השיפוץ והבניה. יחד אנו משוחחים על פרויקטים מרתקים בתחומי הבניה והעיצוב, חולקים טיפים מניסיונם האישי, ומספרים על שיתופי פעולה יצירתיים.

הפודקאסט מאפשר לשמוע ישירות מפיהם של אנשי המקצוע על האתגרים, החדשנות ושיתופי הפעולה המרתקים שמאחורי הקלעים של עולם הנדל”ן והבניה בישראל. זו הזדמנות נהדרת ללמוד על מגמות עכשוויות בתחומים אלו.

הפודקאסט המוביל של עסקים בענף העיצוב, השיפוץ והבניה

קבלו טעימה מהפרק הראשון

שיתופי פעולה, בניה ושיפוצים, עיצוב פנים, קהילה ועסקים

לצפייה והאזנה בספוטיפיי

הפודקאסט זמין להאזנה באתר ארכדיבי ובכל הפלטפורמות המובילות כמו ספוטיפיי ואפל פודקאסטס. מומלץ לכל מי שמעוניין לשמוע מנקודת מבט מאחורי הקלעים של אנשי מקצוע מובילים בתחומם.

חובבי עיצוב, בניה ונדל”ן – אל תחמיצו את הפודקאסט החדש והמרתק של ארכדיבי “מדברים מהשטח”! הצטרפו אלינו לשיחות עם אנשי מקצוע מובילים שחושפים את הקלעים של ענף הנדל”ן בישראל.

Picture of אלעד גרגיר - מייסד ומנכ"ל arcdb

אלעד גרגיר - מייסד ומנכ"ל arcdb

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

הצטרפות לקהילת הבניה הגדולה בישראל

הקהילה העסקית הגדולה בישראל לעסקים מענף העיצוב, השיפוץ והבניה!

מעטפת 360 אמיתית לעסקים מענף העיצוב והבניה, פיתוח עסקי, שיתופי פעולה, סדנאות מקצועיות החשיפה הגדולה בישראל מול בונים ומשפצים

קחו את העסק שלכם לשלב הבא >

מלאו את הטופס לקביעת פגישת פיצוח עסקי והתחילו למלא את היומן שלכם בהזדמנויות עסקיות חדשות על בסיס קבוע!